Wednesday , 26 February 2020 / چهارشنبه , ۷ اسفند ۱۳۹۸

بایگانی دسته بندی ها : مقالات آموزشی

اشتراک به خبردهی

تاحالا تو مسیر سگ دنبالت کرده؟

تاحالا تو مسیر سگ دنبالت کرده؟ سلام دوستان شاید برا خیلیاتون پیش اومده باشه که وقتی با دوچرخه دارین از یه مسیر رد میشین حیوونای وحشی(معمولا سگ) دنبالتون کردن و شماهم یا وایسادین یا فرار و بر قرار ترجیح دادین اگه خاطره ای در این مورد دارین تو این تاپیک بنویسید: ادامه این مقاله و نظرات دوستان رو میتونید از ... بیشتر بخوانید »

پک کردن دوچرخه برای سفرهای سایکل توریستی

خوب سلام خدمت تمامی دوستان. مدتی بود اینجا رو آپدیت نکرده بودم که برمیگرده به مشکلات و …… از همین بهونه های ما ایرانی ها بگذریم . همیشه دو سه روز قبل از سفرها پک کردن دوچرخه میشد یه معضل چون هم دوچرخه به جونمون بسته بود و هم نمیخواستیم آسیب ببینه و همین وسواس میشد هزار راه نرفته و ... بیشتر بخوانید »

آموزش تصویری ساخت باربند سقفی بسیار ساده و فنی

  داشتم توی نت میچرخیدم که به یک طرح باربند سقفی دوچرخه ساده و خلاقانه برخوردم که با وسایل بسیار ساده و ابتدایی درست شده بود، با کمی بررسی دقیق تر متوجه شدم که طرح اون حاصل خلاقیت یه جوان خوش ذوق ایرانی با نام کابری Batking هست، که متأسفانه مثل اینکه هنوز با ب۲۰ آشنا نشده! ولی کارش و ... بیشتر بخوانید »

میزبانی مسافرت با دوچرخه در سراسر دنیا

  در این مقاله قصد دارم به معرفی وب سایت مشهور وارم شاورز (Warm Showers) به معنی “دوش آبگرم” بپردازم. این سایت شبکه ای جهانی را برای ساماندهی افرادی که با دوچرخه سفر می کنند به وجود آورده است و این امکان را به آنان می دهد تا افرادی که تمایل به میزبانی سایکلتوریست ها را دارند شناسایی و امکان ... بیشتر بخوانید »

انواع پدال های دوچرخه

  چه نوع پدالی برای شما مناسب تر است پدال های دوچرخه یکی از قسمت های مهم دوچرخه می باشد و در صورت انتخاب پدال متناسب با نوع فعالیت های خودتان، می توانید از دوچرخه سواری خود حداکثر لذت را ببرید. در این مقاله قصد داریم تا شما را با انواع پدال ها و مزایا و معایب هر کدام آشنا ... بیشتر بخوانید »

لنگی گیری صفحه دیسک

خیلی از شرکت ها ابزار هایی دارند که مختص صاف کردن و در اوردن لنگی صفحه هاست….. که این ابزار خیلی ساده صفحه رو در بر می گیرن و اهرمی برای خم کردن بهتر و ساده تر بوجود میارن…. بعضی هاشون از چند اهرم تشکیل شدن که یک یا دو تاشون برای این طراحی شدن که یه قسمت های خاص ... بیشتر بخوانید »

بالا