Monday , 17 February 2020 / دوشنبه , ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

بایگانی دسته بندی ها : اخبار دوچرخه سواری

اشتراک به خبردهی

طراحی کلاه ایمنی نامرئی با الهام از کیسه هوای خودرو

  بنا بر نتایج بعضی تحقیقات، استفاده از کلاه ایمنی احتمال آسیب به سر و گردن راکبان را تا ۸۵ درصد کاهش می دهد. در این میان بسیاری از افراد، (مخصوصاً دوچرخه سواران) از کلاه های ایمنی بیزارند. اما دو دانشجوی سوئدی نوعی کلاه ایمنی ساخته اند، که نه تنها نامرئی است، بلکه خیلی شیک هم به نظر می رسد. ... بیشتر بخوانید »

کلاه ایمنی با واقعیت افزوده برای دوچرخه و موتور سواران

احتمالا با شنیدن عبارت «واقعیت افزوده» اولین چیزی که به ذهن شما متبادر می‌شود، عینک گوگل خواهد بود. اما باید بدانیم که تنها مانع بر سر راه عرضه طیف وسیعی از ایده‌های مشابه و حتی برتر، زمان است. به نظر می‌رسد که یکی از نخستین نمونه‌های این ایده‌ها و محصولات جدید در اختیار موتور سواران و راکبین دوچرخه‌ها قرار خواهد گرفت. براساس گزارشی که چندی ... بیشتر بخوانید »

توردوچرخه سواری کندوان

برگزاری چهاردهمین دوره تور دوچرخه سواری کندوان به مناسبت هفته دولت.     به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری، به مناسبت هفته دولت چهاردهمین دوره تور دوچرخه سواری کندوان با جایزه بیست میلیون ریالی در روز جمعه مورخ هشتم شهریور ماه ساعت ۱۰:۰۰ از محل میدان ساعت واقع در شهر تبریز آغاز میشود. این مسابقات در دو مرحله از ... بیشتر بخوانید »

صدر نشینی تیم پتروشیمی تبریز با اقتدار کامل در توربورنئو

تیم پتروشیمی تبریز با پیروزی مهدی سهرابی و کسب سه عنوان دیگر در صدر توربورنئو قرار گرفت و فاتح بی رقیب این مسابقات شد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری، در پایان مرحله پنجم و پایانی توربورنئو، مالزی، مهدی سهرابی از تیم پتروشیمی تبریز با ثبت زمان ۲ ساعت و ۱۴ دقیقه و ۴۸ ثانیه برسکوی اول ایستاد. دراین ... بیشتر بخوانید »

بالا