Saturday , 25 January 2020 / شنبه , ۵ بهمن ۱۳۹۸

بایگانی دسته بندی ها : سفرهای کشوری

اشتراک به خبردهی

مسافری در هند – خاطرات تور دوچرخه سواری هندوستان قسمت سوم

سلام به همه دوستان عزیز  و پوزش به علت وقفه نسبتا طولانی که در نگارش خاطرات بوجود اومد و امیدوارم اون دوستانی که مرتب سر میزدن و بهم پیام میدادن راضی بشن :   چون تو دو قسمت قبل فرصت نشده بود فیلم های سفر رو آپلود کنم اینبار دو سه تایی رو مربوط به قبل از رسیدن مون به ... بیشتر بخوانید »

پک کردن دوچرخه برای سفرهای سایکل توریستی

خوب سلام خدمت تمامی دوستان. مدتی بود اینجا رو آپدیت نکرده بودم که برمیگرده به مشکلات و …… از همین بهونه های ما ایرانی ها بگذریم . همیشه دو سه روز قبل از سفرها پک کردن دوچرخه میشد یه معضل چون هم دوچرخه به جونمون بسته بود و هم نمیخواستیم آسیب ببینه و همین وسواس میشد هزار راه نرفته و ... بیشتر بخوانید »

تور دوچرخه سواری اراک به همدان – قسمت آخر

  خوب امروز آخرین روز سفرمون بود و به نوعی سخت ترین روز چون یه جورایی باید از الوند بالا میرفتیم . از محلی ها که سئوال میکردیم به این مسئله اشاره میکردن که این جاده با سرد شدن هوا و بارش برف کلا بسته میشه و فقط چند ماه در سال بازه و رفت آمد در اون جریان داره. ... بیشتر بخوانید »

تور دوچرخه سواری اراک به همدان – قسمت دوم

  با بیدار شدن از خواب و بستن خورجین ها وسایل رو به حیاط مهمانسرا بردیم تا بر روی دوچرخه ها فیکس کنیم و اینجا بود که ناظم اون روز مهمانسرا به جمع ما ملحق شد و با صحبت هاش نشون داد که کوهنوردیست شدیدا دوستدار طبیعت. بعد از کلی رد و بدل کردن اطلاعات و شماره تلفن هامون آماده حرکت شدیم ... بیشتر بخوانید »

تور دوچرخه سواری اراک به همدان – قسمت اول

     سفر اینبار ما طبق برنامه ریزی خودمون نبود و در واقع وحید برای سفر ما رو به اراک دعوت کرده بود و ما که  دوست داشتیم عرض ساحل دریای خزر از ترکمن صحرا تا آستارا رو در این فصل رکاب بزنیم منصرف شدیم وانجام این تور رو که فصل مناسب اون در خرداد ماه بود رو به یک فرصت ... بیشتر بخوانید »

تور دوچرخه سواری کویر مرنجاب

شروع حرکت روز چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۱ ساعت ۶ عصر نرسیده به عوارضی کاشان ساعت ۷ صبح روز ۵ شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۰ بازدید از نمایشگاه صنایع دستی کاشان (پنچ شنبه ۲۴ فروردین ۹۱) دوست خوبمون سجاد از بچه های دوچرخه سوار تبریز (پنچ شنبه ۲۴ فروردین ۹۱) خرید مایحتاج و آذوقه مورد لزوم سفر صرف ناهار در کاشان و آماده ... بیشتر بخوانید »

تور دوچرخه سواری قشم – قسمت دوم

  یک چیزی که در بدو ورود خیلی به چشم میومد هوای بسیار عالی قشم در بیست و سومین روز دی ماه بود و کاملا روح آدم رو جلا میداد. بعد از پیاده شدن از قایق و بیرون رفتن از محیط اسکله از توی شهر قشم به طرف ضلع جنوبی جزیره حرکت کردیم و در فضایی سرسبز که تعداد زیادی ... بیشتر بخوانید »

تور دوچرخه سواری قشم – قسمت اول

  بازم هوای خوب این روزهای جنوب کشور و وسوسه های تموم نشدنیمون برنامه ریزی یک سفر رو تو ذهنمون انداخت و چون تا حالا موفق به دیدن جزیره قشم نشده بودیم در ابتدا قرار بود دور جزیره قشم رو بزنیم ولی نزدیکی جزیره قشم و کشورهای حاشیه خلیج فارس و گرفتن ویزای امارات که نسبتا راحت بود ما رو ... بیشتر بخوانید »

خاطرات سفر به ترکیه شهریور ۹۰ – قسمت دوم

  خوب بعد از خوردن صبحانه و حساب کردن پول اون که حدودا ۱۰ هزار تومان شد تازه دوباره یادمون افتاد که لیر نداریم و باید یه کاری میکردیم چون دو شب بود که درست نخوابیده بودم تصمیم داشتیم برای امشب حتما یه هتل بگیریم بخاطر همین شروع کردیم به گشتن توی شهر و هتل های ارزون رو سر میزدیم. ... بیشتر بخوانید »

خاطرات تور دوچرخه سواری شمال قسمت دوم

  روز پنجم – فومن به ماسولهامروز صبح هم بعد از بیدار شدن مشغول کار سخت جمع کردن وسایل شدیم و چون منزلی که اجاره کرده بودیم طبقه دوم بود ، حمل وسایل و آماده کردن دوچرخه ها مشکل تر از بقیه روزهای دیگه شده بود. بعد از آماده کردن دوچرخه و اومدن صاحبخونه و گرفتن کارت ملی من که ... بیشتر بخوانید »

بالا